Slavnostní udílení Cen Jaroslava Golla spojená s přednáškou člena Výboru KALF Michala Macháčka na téma Husák a sametová revoluce

Milí příznivci literatury faktury a historie, srdečně Vás zveme ve čtvrtek 16. listopadu 2023 do Plzně, kde proběhne slavnostní předání Cen Jaroslava Golla. Tyto ceny za literaturu jsou každoročně udělovány studentům za nejlepší odborné práce z oblasti historie. Letošní rok je již podruhé udělována za spolupráce Katedry historických věd Fakulty filozofické Západočeské univerzity v Plzni a Klubu autorů literatury faktu. Letošní ceny budou udělovány za práce napsané v letech 2022 a 2023.

Součástí slavnostního předání ocenění bude i přednáška Mgr. Michala Macháčka, Ph.D., na téma GUSTÁV HUSÁK A SAMETOVÁ REVOLUCE.

KDY: Ve čtvrtek 16. listopadu 2023 od 14 hodin

KDE: Studijní a vědecká knihovna Plzeňského kraje, Smetanovy sady 2, Plzeň